Ice Queen Magda Gessler to naturalne lody rzemieślnicze tworzone pod okiem Magdy Gessler.

Marka powstała w 2019 roku, lecz bardzo szybko stała się ważnym graczem na rynku. Dzięki oferowanym przez nas produktom udało nam się osiągnąć sukces, który na tle branży jest prawdziwym ewenementem.

Nasza sprzedaż opiera się na franczyzie, którą stale rozwijamy o nowe rozwiązania oraz produkty. Ice Queen Magda Gessler to przede wszystkim nowoczesne podejście do biznesu, w którym stawiamy na doświadczenie i sprawdzone przepisy. Łączymy tradycyjną sztukę lodziarstwa z nowymi smakami i najwyższą jakością.

Postaw na sprawdzone, naturalne lody tworzone pod czujnym okiem Królowej polskiej gastronomii Magdy Gessler.

Słowo od Magdy Gessler:

Odtworzyłam recepturę mojej prababci,

która spędziła we Włoszech, na Sardynii całe swoje życie i zawładnięta tym niezwykłym miejscem, jego kolorami, świeżością, intensywnością stworzyła pyszne lody… Puszyste, naturalne, zdrowe, przepełnione soczystością owoców, słodyczą czekolady, czy esencją prawdziwej wanilii… Tę wyjątkową recepturę na grunt polski przeniosła moja babcia Halina. To ona, w 1947 roku, otworzyła kawiarnię „Pionierka” w Słupsku. Odważna, bezkompromisowa pokazała mi, że trzeba dążyć za marzeniami. Wyczarowywała tam najwspanialsze smaki niczym wróżka! Pierwsze mandarynkowe sorbety, najsłodszą czekoladę robioną ze świeżo parzonego kakao, śmietanę – puszystą, białą, lekką… czy obezwładniający karmel, dla którego jako mała dziewczynka zakradałam się do jej cukierni. Przepełniona tymi aromatami wyruszyłam w świat szukać więcej… Na Kubie odkryłam taniec, kolory, uśmiech i słońce. Palona nim szukałam ochłody… Smaki, które tam poznałam, zachowam w sercu na zawsze. Intensywny kokos, dojrzałe mango, przesłodki ananas czy gorzka czekolada przepełniona trzcinowo-słodowym zapachem rumu… Obłęd!

Dziś oddaję Wam cząstkę siebie – lody

abyście posmakowali i mam nadzieję, zakochali się w smaku, który już zawsze dla mnie będzie znaczył jedno – lata mojej młodości. Więc niech dorośli staną się dziećmi, a dzieci nigdy nie rosną! To moje marzenie. Niech się spełni!

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły

MENU